Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2013 yılında ticari hayatına fiilen başlayan Atalay Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. profesyonel olarak endüstriyel zemin kaplaması sistem detaylarında epoksi ve poliüretan teknolojileri başta olmak üzere bunun gibi taleplere çözüm sunan uygulamalar ile sektöre Atalay Kimya markası ile üretim ve uygulama alanında hizmet vermektedir.

Atalay Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. 10 yılı aşkın tecrübeli ,eğitimli ve uzman personeli ile , ISO 9001 kalite sistemine uygun olarak üretim ve uygulama alanında kaliteli ve yüksek performanslı ürünler üreterek sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

VİZYON

Sektörde alanının öncü firması olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerinin ilk tercihi olarak süreklilik sağlamak.

MİSYON

Faaliyette bulunduğumuz sektörde kendimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

KALİTE POLİTİKASI

Sağladığımız ürünlerde müşteri taleplerini doğru anlamak, talepleri zamanında cevaplamak, uygun fiyat vererek kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Çalışmalarımızda iş sağlığı ve güvenliği yasal mevzuatının gereklerini yerine getirmek, tüm faaliyetlerimizde çevreyi korumaya yönelik yasal mevzuatlar çerçevesinde en uygun malzeme ve tekniklerin seçilmesi temel prensibimizdir.